Najlepsza impreza firmowa pod Warszawą

Jedyne tak profesjonalne miejsce na eventy w całym Mazowszu


Zadzwoń

Rezerwacja

Lokalizuj

Byli u Nas:

BGZ BNP
IBM
Ing
dhl
Ikea
Scania
polnord
Kingspan
Galxo
CD Project
budrem
HDI
Grupa Żywiec
Schenker
Bosch
Castorama
WBK
Ferrero
Blachy Pruszyński
Beck
Compensa
3M
zamów oddzwonienie

szybki kontakt

Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą w najbliższym terminie.

DLA FIRM

Specjalnością Rancho Pod Bocianem są organizowane z wielkim rozmachem eventy i imprezy firmowe pod Warszawą. Warszawa nie może zaoferować nawet ułamka tej wyjątkowej atmosfery i ogromu atrakcji, jakie czekają w naszym obiekcie.

Od wielu lat organizujemy eventy i imprezy firmowe pod Warszawą, świadcząc usługi na najwyższym poziomie, o czym mogą świadczyć opinie firm, które nam zaufały.

W naszych stylowych wnętrzach tworzymy wyjątkowo przyjazny klimat, idealny zarówno na luźne eventy i imprezy integracyjne, jak i formalne bankiety. Dysponujemy także salami konferencyjnymi, dzięki czemu imprezy firmowe mogą być świetnym zwieńczeniem szkolenia czy konferencji.

Dzięki rozległemu terenowi możemy również podjąć imprezy plenerowe na szeroką skalę. Warszawskie firmy potrzebują takich miejsc. Eventy i pikniki firmowe nawet do 3000 osób, imprezy integracyjne, zajęcia team-buildingowe czy różnego rodzaju zloty, które odbywają się w naszym obiekcie pod Warszawą za każdym razem dostarczają niezapomnianych wrażeń. Budowanie firmy to budowanie dobrych, mądrych i zdrowych relacji między pracującymi w niej ludźmi. To również dobra zabawa i umiejętność relaksowania się w grupie, w której często pokonuje się niezwykle trudne zadania. Posiadamy liczne referencje od firm korporacyjnych, które korzystały z naszych usług.

rezerwacje@ranchopodbocianem.pl - wyślij zapytanie o termin

Sprawdź co Rancho Pod Bocianem może zrobić dla Twojej firmy. Okolice Warszawy nie mają lepszego miejsca na imprezy firmowe, szkolenia, konferencje i eventy. Piękne otoczenie, wiele interesujących atrakcji, chaty grillowe idealne na pikniki firmowe i inne imprezy plenerowe, baza noclegowa - oto Hotel Rancho Pod Bocianem.

Imprezy firmowe pod Warszawą? Wybierz  Rancho Pod Bocianem!

Opinie Gości

miejsce bardzo czyste i zadbane. świeże jedzenie, miła i sympatyczna obsługa :)
Katarzyna Tobiasz , facebook.com
Ostatnio bylem U Was na imprezie integracyjnej z mojej fimy. Super miejsce. Ogromny teren. Sciana skalkowa,boisko do pilki,strzelnica,las do zabawy w paintbola. Swietne zarcie,cudowni wlasciciele. Swietne ...
Darek Urbański , facebook.com
Spędziłam 1 dzień na szkoleniu i imprezie, a drugi na konkursie. 
Monika Czaplicka , tripadvisor.com
Chciałam w imieniu całego klubu Suzuki Cruiser Poland podziękować za super przyjęcie naszej grupy. Pomijając przepiękną całą okolicę, na szczególny podziw zasługuje cały personel Rancho...
Siwkowska

Dane kontaktowe

Nadarzyńska 15, 05-555 Przypki + 48 22 736 99 15, 500 003 319 recepcja@ranchopodbocianem.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij