Zadzwoń

Rezerwacja

Lokalizuj

RESTAURACJA

Specjalnością kuchni są wyśmienite, autorskie dania na bazie mięs, ryb i warzyw grillowanych.

Co weekend, w wakacje funkcjonuje strefa animacji dla dzieci od 12:00 do 16:00. 

Menu składa się w dużej mierze z przysmaków kuchni polskiej, inspirowanych stołem staropolskiego szlachcica. Niektóre wyroby mięsne pochodzą wprost z naszej wędzarni. Nasi kucharze czerpią również z kuchni europejskiej i wprowadzają niepowtarzalne potrawy natchnieni bogactwem naturalnych produktów sezonowych.

Prosimy o telefoniczną rezerwację stolików. Tel: 500 003 319 

W ciepłe wiosenne dni Restauracja zaprasza do letniego ogrodu, gdzie można biesiadować podziwiając uroki sielskiego krajobrazu wsi polskiej. Stara Izba mieści się w lewym skrzydle Głównego Dworu. Sala, zwana niegdyś kominkową z racji kamiennego kominka z zapieckiem, który zajmuje prawie całą ścianę, posiada niezwykły klimat i atmosferę.

Drewniane elementy oryginalnej starej architektury sprawiają, że styl tego miejsca kojarzy się z izbą w staropolskiej karczmie – stąd zresztą wzięła się nazwa restauracji. Stara Izba, to wnętrze kameralne, ciepłe i przytulne. Zimą na kominku płonie ogień – wiosną w wazonach stoją żółte tulipany.

 

Serdecznie zapraszamy!

Opinie Gości

Swietne miejsce na oderwanie sie od miejskiego zgielku, duży rekreacyjny teren, idealny na spacery także ze zwierzakami.
Krzysztof , booking.com
Rancho pod Bocianem było organizatorem tegorocznej imprezy Andrzejkowej, w której uczestniczyliśmy wspólnie z naszymi znajomymi. Imprezy tego typu mają zawsze jakiś temat przewodni, więc...
AniaBWarszawa , Tripadvisor.com
Miejsce godne polecenia dorosłym i ich pociechom. Tutaj można zapomnieć o wszystkim i oddać się relaksowi. Miejsce na uboczu, niezwykle czyste i zadbane. Wspaniały serwis i smaczne jedzenie. Duży wy...
Tomasz Raczek , Facebook.com
Genialne miejsce na rocznicę związku, nawet pyszny tort nam zorganizowali :D Zawsze chętnie wrócę. Polecam bardzo BARDZO :)
Arleta Zielona Kazidróg , facebook.com

Dane kontaktowe

Nadarzyńska 15, 05-555 Przypki + 48 22 736 99 15, 500 003 319 recepcja@ranchopodbocianem.pl
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij