Zadzwoń

Rezerwacja

Lokalizuj

Komunia 2019

Uroczysta komunia w Rancho Pod Bocianem to gwarancja niezapomnianej zabawy dla całej rodziny.

Przyjęciem opiekuje dedykowany koordynator. Zapewniamy fachową i otwartą obsługę kelnerską i kuchenną. Na życzenie organizatorów dzieci może zabawiać profesjonalny animator.

1. Oferta Komunijna 145 zł  (dotyczy 2019 roku)  (pobierz)

2. Oferta Komunijna 170 zł (dotyczy 2019 roku)  (pobierz)

Zapraszamy do nas na eleganckie przyjęcie z wyśmienitą kuchnią i możliwością skorzystania z rozlicznych atrakcji dla małych i dużych uczestników. Sielskie otoczenie sprzyja relaksowi i zabawie w gronie najbliższych. Doskonała lokalizacja zapewnia dogodny dojazd z okolicznych miejscowości, jak Piaseczno i Grodzisk Mazowiecki, ale i z Warszawy.

Na wszystkie pytania odpowiada oraz rezerwacje przyjmuje:

Łukasz Rejer
tel. 508 322 326
e-mail: rezerwacje@ranchopodbocianem.pl

 

Już od 145
wyślij zapytanie

Opinie Gości

Swietne miejsce na oderwanie sie od miejskiego zgielku, duży rekreacyjny teren, idealny na spacery także ze zwierzakami.
Krzysztof , booking.com
Rancho pod Bocianem było organizatorem tegorocznej imprezy Andrzejkowej, w której uczestniczyliśmy wspólnie z naszymi znajomymi. Imprezy tego typu mają zawsze jakiś temat przewodni, więc...
AniaBWarszawa , Tripadvisor.com
Miejsce godne polecenia dorosłym i ich pociechom. Tutaj można zapomnieć o wszystkim i oddać się relaksowi. Miejsce na uboczu, niezwykle czyste i zadbane. Wspaniały serwis i smaczne jedzenie. Duży wy...
Tomasz Raczek , Facebook.com
Genialne miejsce na rocznicę związku, nawet pyszny tort nam zorganizowali :D Zawsze chętnie wrócę. Polecam bardzo BARDZO :)
Arleta Zielona Kazidróg , facebook.com

Dane kontaktowe

Nadarzyńska 15, 05-555 Przypki + 48 22 736 99 15, 500 003 319 recepcja@ranchopodbocianem.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij