Zadzwoń

Rezerwacja

Lokalizuj

UROCZYSTOŚCI

W malowniczej scenerii Rancho pod Bocianem każde spotkanie nabiera niepowtarzalnego kolorytu. Organizowane u nas przyjęcia okolicznościowe to doskonała rodzinna zabawa, wypoczynek i źródło wzruszających wspomnień.

Rozległy i zadbany teren pełen atrakcji, doskonałe zaplecze gastronomiczne, nienaganna obsługa i doświadczenie organizacyjne sprawiają, że nasze Rancho to jedno z najlepszych miejsc, jeśli planujesz przyjęcia jubileuszowe, urodziny, chrzciny czy komunie pod Warszawą.

Dedykowany opiekun organizacyjny wspomoże Was już na etapie planowania przyjęcia. Doradzi najatrakcyjniejsze i najkorzystniejsze rozwiązania, pomoże, wraz z szefem kuchni, ustalić satysfakcjonujące menu, na życzenie zaaranżuje wybrane atrakcje czy noclegi. Przyjęcie jest objęte opieką naszego koordynatora od etapu planowania, aż do wyjazdu ostatnich uczestników.

Organizując przyjęcie pod Warszawą, warto wziąć pod uwagę zróżnicowanie możliwości na Rancho pod Bocianem. Rodzinną uroczystość zorganizować można we wnętrzach naszej restauracji, sali bankietowej przygotowanej na wesela na 200 osób [link], biesiadnej Chacie Grillowej czy w klimatycznej Chacie Rybaka, która, dzięki odseparowanemu położeniu na wysepce pośrodku naszego łowiska [link], gwarantuje spokój i najwyższy komfort rodzinnego spotkania. Polecamy imprezy plenerowe lub półplenerowe, aby w pełni docenić uroki okolicznej przyrody.
 
Rodzinne uroczystości i przyjęcia okolicznościowe pod Warszawą - Rancho pod Bocianem zaprasza!

Opinie Gości

Swietne miejsce na oderwanie sie od miejskiego zgielku, duży rekreacyjny teren, idealny na spacery także ze zwierzakami.
Krzysztof , booking.com
Rancho pod Bocianem było organizatorem tegorocznej imprezy Andrzejkowej, w której uczestniczyliśmy wspólnie z naszymi znajomymi. Imprezy tego typu mają zawsze jakiś temat przewodni, więc...
AniaBWarszawa , Tripadvisor.com
Miejsce godne polecenia dorosłym i ich pociechom. Tutaj można zapomnieć o wszystkim i oddać się relaksowi. Miejsce na uboczu, niezwykle czyste i zadbane. Wspaniały serwis i smaczne jedzenie. Duży wy...
Tomasz Raczek , Facebook.com
Genialne miejsce na rocznicę związku, nawet pyszny tort nam zorganizowali :D Zawsze chętnie wrócę. Polecam bardzo BARDZO :)
Arleta Zielona Kazidróg , facebook.com

Dane kontaktowe

Nadarzyńska 15, 05-555 Przypki + 48 22 736 99 15, 500 003 319 recepcja@ranchopodbocianem.pl
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij