Zadzwoń

Rezerwacja

Lokalizuj

CHRZCINY

Uroczyste przyjęcie z okazji chrztu to najlepszy sposób, aby w gronie całej rodziny uczcić jej nowego członka. Organizujesz chrzciny pod Warszawą? Sprawdź ofertę Rancho pod Bocianem.

Zapewniamy konsultacje i opiekę profesjonalnego asystenta organizacyjnego oraz szeroki wybór możliwości. Twoich gości zachwyci atrakcyjne otoczenie, piękna dekoracja miejsca przyjęcia, wyśmienita kuchnia i niezwykła atmosfera. Na naszym terenie znajduje się atrakcje dla dzieci, a malownicza okolica sprzyja rodzinnym spacerom.

Opinie Gości

Swietne miejsce na oderwanie sie od miejskiego zgielku, duży rekreacyjny teren, idealny na spacery także ze zwierzakami.
Krzysztof , booking.com
Rancho pod Bocianem było organizatorem tegorocznej imprezy Andrzejkowej, w której uczestniczyliśmy wspólnie z naszymi znajomymi. Imprezy tego typu mają zawsze jakiś temat przewodni, więc...
AniaBWarszawa , Tripadvisor.com
Miejsce godne polecenia dorosłym i ich pociechom. Tutaj można zapomnieć o wszystkim i oddać się relaksowi. Miejsce na uboczu, niezwykle czyste i zadbane. Wspaniały serwis i smaczne jedzenie. Duży wy...
Tomasz Raczek , Facebook.com
Genialne miejsce na rocznicę związku, nawet pyszny tort nam zorganizowali :D Zawsze chętnie wrócę. Polecam bardzo BARDZO :)
Arleta Zielona Kazidróg , facebook.com

Dane kontaktowe

Nadarzyńska 15, 05-555 Przypki + 48 22 736 99 15, 500 003 319 recepcja@ranchopodbocianem.pl
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij