Zadzwoń

Rezerwacja

Lokalizuj

JUBILEUSZE

Eleganckie przyjęcie, półformalny bankiet czy beztroska biesiada? Niezależnie od tego, jak ma wyglądać twój jubileusz pod Warszawą, Rancho pod Bocianem spełni wszystkie oczekiwania i zaproponuje niebanalne rozwiązania.

Oferujemy szeroki wybór sal i plenerów, w których można podjąć Gości. Nasz szef kuchni dostosuje menu do życzeń i możliwości organizatorów, a przygotowane potrawy z pewnością zachwycą uczestników przyjęcia. Nad przebiegiem imprezy czuwać będzie fachowy i uczynny personel, pod kierownictwem dedykowanego koordynatora imprez.

Całości wrażenia idealnego uczczenia jubileuszu dopełni doskonała lokalizacja. Piękna natura i sielskie warunki ułatwiają chwilowe oderwanie się do zgiełku miasta, dobrą zabawę i wypoczynek.

Opinie Gości

Swietne miejsce na oderwanie sie od miejskiego zgielku, duży rekreacyjny teren, idealny na spacery także ze zwierzakami.
Krzysztof , booking.com
Rancho pod Bocianem było organizatorem tegorocznej imprezy Andrzejkowej, w której uczestniczyliśmy wspólnie z naszymi znajomymi. Imprezy tego typu mają zawsze jakiś temat przewodni, więc...
AniaBWarszawa , Tripadvisor.com
Miejsce godne polecenia dorosłym i ich pociechom. Tutaj można zapomnieć o wszystkim i oddać się relaksowi. Miejsce na uboczu, niezwykle czyste i zadbane. Wspaniały serwis i smaczne jedzenie. Duży wy...
Tomasz Raczek , Facebook.com
Genialne miejsce na rocznicę związku, nawet pyszny tort nam zorganizowali :D Zawsze chętnie wrócę. Polecam bardzo BARDZO :)
Arleta Zielona Kazidróg , facebook.com

Dane kontaktowe

Nadarzyńska 15, 05-555 Przypki + 48 22 736 99 15, 500 003 319 recepcja@ranchopodbocianem.pl
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij