Zadzwoń

Rezerwacja

Lokalizuj

KOMUNIE

Uroczysta komunia na Rancho Pod Bocianem to gwarancja niezapomnianej zabawy dla całej rodziny.

Przyjęciem opiekuje dedykowany koordynator. Zapewniamy fachową i otwartą obsługę kelnerską i kuchenną. Na życzenie organizatorów dzieci może zabawiać profesjonalny animator.

1. Oferta Komunijna 145 zł (pobierz)
2. Oferta Komunijna 175 zł (pobierz)

Zapraszamy do nas na eleganckie przyjęcie z wyśmienitą kuchnią i możliwością skorzystania z rozlicznych atrakcji dla małych i dużych uczestników. Sielskie otoczenie sprzyja relaksowi i zabawie w gronie najbliższych. Doskonała lokalizacja zapewnia dogodny dojazd z okolicznych miejscowości, jak Piaseczno i Grodzisk Mazowiecki, ale i z Warszawy.

Na wszystkie pytania odpowiada oraz rezerwacje przyjmuje:

Łukasz Rejer
tel. 508 322 326
e-mail: rezerwacje@ranchopodbocianem.pl

Cieszy nas duże zainteresowanie ofertą ale w związku z tym prosimy o dokonywanie możliwie najwcześniej rezerwacji terminów.

Zorganizuj dziecku komunię pod Warszawą - idealne przyjęcie, wspaniałe wspomnienia.

Opinie Gości

Swietne miejsce na oderwanie sie od miejskiego zgielku, duży rekreacyjny teren, idealny na spacery także ze zwierzakami.
Krzysztof , booking.com
Rancho pod Bocianem było organizatorem tegorocznej imprezy Andrzejkowej, w której uczestniczyliśmy wspólnie z naszymi znajomymi. Imprezy tego typu mają zawsze jakiś temat przewodni, więc...
AniaBWarszawa , Tripadvisor.com
Miejsce godne polecenia dorosłym i ich pociechom. Tutaj można zapomnieć o wszystkim i oddać się relaksowi. Miejsce na uboczu, niezwykle czyste i zadbane. Wspaniały serwis i smaczne jedzenie. Duży wy...
Tomasz Raczek , Facebook.com
Genialne miejsce na rocznicę związku, nawet pyszny tort nam zorganizowali :D Zawsze chętnie wrócę. Polecam bardzo BARDZO :)
Arleta Zielona Kazidróg , facebook.com

Dane kontaktowe

Nadarzyńska 15, 05-555 Przypki + 48 22 736 99 15, 500 003 319 recepcja@ranchopodbocianem.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij