Zadzwoń

Rezerwacja

Lokalizuj
zamów oddzwonienie

szybki kontakt

Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą w najbliższym terminie.

ŁOWISKO

Nasze łowisko to spokojny zbiornik, nad którym w ciszy i w zgodzie z naturą można naprawdę się zrelaksować i odpocząć.

Ta odprężająca forma spędzania czasu nabiera wspaniałego charakteru w urokliwym otoczeniu Rancha Pod Bocianem. Tym bardziej, że złowioną samodzielnie rybę można na miejscu przyrządzić i grillować w czasie imprezy na świeżym powietrzu. Nasze łowisko jest świetnym miejscem do przeprowadzania zawodów dla firm lub grup zawodowych. Co roku odbywają się u nas Zawody Wędkarskie Aktorów im. Mariana Łącza organizowane przez Laurę Łącz.

 

Mieliśmy przyjemność gościć na łowisku wiele znakomitych osobowości, byli u nas: Marian Opania, Olaf Lubaszenko, Maciej Damięcki, Emilian Kamiński, Kazimierz Kaczor, Krzysztof Daukszewicz, Olin Gutowski i wielu innych. 

Cała architektura wokół łowiska wykonana jest z drewna pozyskanego z okolicznych lasów. Teren jest pięknie wyrzeźbiony i dobrze utrzymany.

Dla firm organizujemy spotkania lub turnieje, które prowadzi aktor Olin Gutowski - tutaj krótki opis jego mini akademii: (KLIKNIJ)

Opinie Gości

miejsce bardzo czyste i zadbane. świeże jedzenie, miła i sympatyczna obsługa :)
Katarzyna Tobiasz , facebook.com
Ostatnio bylem U Was na imprezie integracyjnej z mojej fimy. Super miejsce. Ogromny teren. Sciana skalkowa,boisko do pilki,strzelnica,las do zabawy w paintbola. Swietne zarcie,cudowni wlasciciele. Swietne ...
Darek Urbański , facebook.com
Spędziłam 1 dzień na szkoleniu i imprezie, a drugi na konkursie. 
Monika Czaplicka , tripadvisor.com
Chciałam w imieniu całego klubu Suzuki Cruiser Poland podziękować za super przyjęcie naszej grupy. Pomijając przepiękną całą okolicę, na szczególny podziw zasługuje cały personel Rancho...
Siwkowska

Dane kontaktowe

Nadarzyńska 15, 05-555 Przypki + 48 22 736 99 15, 500 003 319 recepcja@ranchopodbocianem.pl
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij