Zadzwoń

Rezerwacja

Lokalizuj

Aktualności

5 miejsce wśród marek hotelowych w Polsce - raport Sotrendera 2015-10-09

Wczoraj dotarła dla nas bardzo miło wiadomość! W dużej części zawdzięczamy to naszym Gościom. W raporcie firmy Sotrender zostaliśmy uwzględnieni na 6 miejscu najbardziej interaktywnych marek hotelowych w Polsce na Facebooku.

Comiesięczne raporty Fanpage Trends opracowuje od marca 2011 r. Sotrender. Sotrender to pierwsza w Polsce firma badawcza specjalizująca się w badaniach i analizach mediów społecznościowych, założona w 2011 r. przez doświadczonych badaczy internetu. Raporty opracowuje Sotrender Research Team pod kierunkiem dr Jana Zająca i dr Dominika Batorskiego. Raport Fanpage Trends to jedyne tak obszerne kompendium regularnie podsumowujące marketing i obsługę klienta na Facebooku, z podziałem na Marki, Media i Ludzi oraz dokładnymi rankingami w 50 kategoriach tematycznych z komentarzami kilkudziesięciu ekspertów z branży.

 

Cieszymy się podwójnie bo patrząc na marki jakie są w tym zestawieniu to mamy powód dumy. W obsłudze klienta zajmujemy 5 miejsce w markach hotelowych. Wysyłacie nam bardzo dużo zapytań i wiadomości  a my staramy się jak najszybciej reagować. 

Dziękujemy, że jesteście z nami tak aktywnie i obiecujemy, że będziemy zmieniać się dalej.

 

Wróć do listy aktualności

Opinie Gości

miejsce bardzo czyste i zadbane. świeże jedzenie, miła i sympatyczna obsługa :)
Katarzyna Tobiasz , facebook.com
Ostatnio bylem U Was na imprezie integracyjnej z mojej fimy. Super miejsce. Ogromny teren. Sciana skalkowa,boisko do pilki,strzelnica,las do zabawy w paintbola. Swietne zarcie,cudowni wlasciciele. Swietne ...
Darek Urbański , facebook.com
Spędziłam 1 dzień na szkoleniu i imprezie, a drugi na konkursie. 
Monika Czaplicka , tripadvisor.com
Chciałam w imieniu całego klubu Suzuki Cruiser Poland podziękować za super przyjęcie naszej grupy. Pomijając przepiękną całą okolicę, na szczególny podziw zasługuje cały personel Rancho...
Siwkowska

Dane kontaktowe

Nadarzyńska 15, 05-555 Przypki + 48 22 736 99 15, 500 003 319 rezerwacje@ranchopodbocianem.pl
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij