Zadzwoń

Rezerwacja

Lokalizuj

Aktualności

Finał WOŚP 2015 2015-01-10

Mamy przyjemność zaprosić Was do zabawy w terenie w połączeniu ze zbiórką pieniędzy w ramach Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W tym roku zbieramy i na leczenie dzieci i na godną opiekę starszych osób!

Chcielibyśmy Wam zaproponować troszkę inną formułę czyli turystyczny, rodzinny WOŚP 4x4 Spotykamy się o 13:30 przy Chacie Grillowej. A na miejscu czekają na Was dwie zabawowe próby terenowe, wiata grillowa, ognisko, kiełbaska do usmażenia. To na bazie też odbędzie się licytacja fantów i zbiórka do puszek dla #WOŚP! Oczywiście każdy będzie mógł wrzucić datki do puszki, spotkać się ze znajomymi, policytować różne fanty, posiedzieć przy ognisku! Zapraszamy na bazę do Rancho pod Bocianem.

Można przyjechać, popatrzeć jak inni jeżdżą i dołączyć do licytacji fantów!

PLAN IMPREZY:

  • 13:30 - otwarcie prób terenowych
  • 13:00 -18:00 ognisko, posiłek
  • 15:00 - licytacje
  • 18:00 - koniec

Pamiętajcie że w tym roku zbieramy na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów. ZAPRASZAMY !!

My w ramach finału WOŚP wystawliśmy aukcję: 

http://aukcje.wosp.org.pl/relaksacyjny-pobyt-w-rancho-pod-bocianem-w-wa-i1281151

Wróć do listy aktualności

Opinie Gości

miejsce bardzo czyste i zadbane. świeże jedzenie, miła i sympatyczna obsługa :)
Katarzyna Tobiasz , facebook.com
Ostatnio bylem U Was na imprezie integracyjnej z mojej fimy. Super miejsce. Ogromny teren. Sciana skalkowa,boisko do pilki,strzelnica,las do zabawy w paintbola. Swietne zarcie,cudowni wlasciciele. Swietne ...
Darek Urbański , facebook.com
Spędziłam 1 dzień na szkoleniu i imprezie, a drugi na konkursie. 
Monika Czaplicka , tripadvisor.com
Chciałam w imieniu całego klubu Suzuki Cruiser Poland podziękować za super przyjęcie naszej grupy. Pomijając przepiękną całą okolicę, na szczególny podziw zasługuje cały personel Rancho...
Siwkowska

Dane kontaktowe

Nadarzyńska 15, 05-555 Przypki + 48 22 736 99 15, 500 003 319 rezerwacje@ranchopodbocianem.pl
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij