Zadzwoń

Rezerwacja

Lokalizuj

Aktualności

Obiekt dla biznesu 2015-10-15

Szanowni Goście biznesowi, 
Rancho Pod Bocianem na obecnym etapie jest miejscem predysponowanym dla biznesu, eventów i imprez okolicznościowych.
Podejmujemy trudną i ryzykowną decyzję ale wsłuchując się w opinie i przeprowadzone bezpośrednie rozmowy z naszymi Gośćmi indywidualnymi podjęliśmy decyzję, iż rezerwacje indywidualne i rodzinne możliwe będą tylko w czasie długich weekendów, balów, wakacji, świąt oraz dedykowanych pakietów pobytowych w określonych terminach na stronie internetowej.


Wprowadzając w życie tą decyzję z dniem 15 października 2015 roku chcemy Gościom indywidualnym i rodzinnym zaoferować w przyszłości unikalną atmosferę ciszy, odpoczynku i komfortu podczas pobytu.
Przyjeżdżając do nas na pobyt indywidualny będziecie pewni, że w obiekcie nie odbywa się żadne wydarzenie biznesowe.
Firmy i goście biznesowi decydując się na nasz obiekt będą przez to wiedzieli, że w trakcie szkolenia lub konferencji uzyskują unikalny komfort dla biznesu.


Przez ostatni rok mieliśmy sytuacje w której podczas jednego weekendu odbywały się u nas jednocześnie pobyty indywidualne, wesela a w terenie eventy firmowe po kilkaset osób. Specyfika tych wydarzeń powodowała niestety, że w mniejszym lub większym stopniu goście indywidualni szukający odpoczynku i spokoju wyjeżdżali rozczarowani jakością oferty.
Poprzez wdrożenie tej decyzji chcemy podwyższyć jakość pobytu oraz stać się obiektem bardziej godnym zaufania. Opracowaliśmy roczny harmonogram pobytów dla gości indywidualnych i rodzinnych podczas których nie będą miały miejsca wesela oraz konferencje biznesowe.


Chcemy abyście byli Państwo pewni, że wybierając nas otrzymacie ofertę zgodną z oczekiwaniami. Mamy nadzieje, że w dłuższej perspektywie decyzja ta spotka się ze zrozumieniem i zadowoleniem Gości.
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych ofert w terminach: Andrzejek, Sylwestra, Walentynek, Świąt Wielkanocnych, Ferii Zimowych i Długich Weekendów.
W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z recepcją, która z przyjemnością udzieli stosownych informacji o dostępności rezerwacji na wybrane terminy.
Naszym gościom, życzymy wyjątkowych pobytów spędzonych w atmosferze ciszy i relaksu.


Dziękujemy za Państwa zrozumienie
*pobyty dokonane przed publikacją informacji zachowują ważność.

Wróć do listy aktualności

Opinie Gości

miejsce bardzo czyste i zadbane. świeże jedzenie, miła i sympatyczna obsługa :)
Katarzyna Tobiasz , facebook.com
Ostatnio bylem U Was na imprezie integracyjnej z mojej fimy. Super miejsce. Ogromny teren. Sciana skalkowa,boisko do pilki,strzelnica,las do zabawy w paintbola. Swietne zarcie,cudowni wlasciciele. Swietne ...
Darek Urbański , facebook.com
Spędziłam 1 dzień na szkoleniu i imprezie, a drugi na konkursie. 
Monika Czaplicka , tripadvisor.com
Chciałam w imieniu całego klubu Suzuki Cruiser Poland podziękować za super przyjęcie naszej grupy. Pomijając przepiękną całą okolicę, na szczególny podziw zasługuje cały personel Rancho...
Siwkowska

Dane kontaktowe

Nadarzyńska 15, 05-555 Przypki + 48 22 736 99 15, 500 003 319 rezerwacje@ranchopodbocianem.pl
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij