Zadzwoń

Rezerwacja

Lokalizuj

Aktualności

Obiekt w dniach 21-22 maja jest w całości wynajęty i niestety nie możliwości korzystania z atrakcji oraz restauracji. 2016-05-18

Obiekt w dniach 21-22 maja jest w całości wynajęty i niestety nie możliwości korzystania z atrakcji oraz restauracji. 

W ten weekend (21-22 maja) jesteśmy zamknięci - full house Emotikon grin / This weekend we are closed.

Z jednej strony bardzo się cieszymy bo w całym obiekcie i w terenie nie mamy żadnego wolnego miejsca aby przyjąć Gości na spacery i restaurację. Z drugiej strony wiemy, że weekendy kulinarne cieszą coraz większą liczbę osób.

Przede wszystkim chcemy unikać sytuacji niezadowolenia z naszych usług. Dlatego publikujemy tę informacje już dzisiaj aby nikt w weekend nie był poszkodowany, jakby chciał się do nas wybrać.

Przepraszamy Was ale też nie ukrywamy, że cieszy nas tak duże zainteresowanie obiektem bo nawet altany grillowe są wynajęte i nie mamy przestrzeni do zaaranżowania na ten weekend kulinarny.

Zapraszamy już dzisiaj na drugi, długi weekend majowy (26-29 maja). Będzie restauracja, wata cukrowa, leżaki, plac zabaw i niespodzianki.

W ten weekend trzymajcie za nas kciuki bo organizujemy: piknik firmowy, konferencje, wesele i kilkanaście uroczystości rodzinnych. Zespół w pełnej gotowości, musi być dobrze ????.

Wróć do listy aktualności

Opinie Gości

miejsce bardzo czyste i zadbane. świeże jedzenie, miła i sympatyczna obsługa :)
Katarzyna Tobiasz , facebook.com
Ostatnio bylem U Was na imprezie integracyjnej z mojej fimy. Super miejsce. Ogromny teren. Sciana skalkowa,boisko do pilki,strzelnica,las do zabawy w paintbola. Swietne zarcie,cudowni wlasciciele. Swietne ...
Darek Urbański , facebook.com
Spędziłam 1 dzień na szkoleniu i imprezie, a drugi na konkursie. 
Monika Czaplicka , tripadvisor.com
Chciałam w imieniu całego klubu Suzuki Cruiser Poland podziękować za super przyjęcie naszej grupy. Pomijając przepiękną całą okolicę, na szczególny podziw zasługuje cały personel Rancho...
Siwkowska

Dane kontaktowe

Nadarzyńska 15, 05-555 Przypki + 48 22 736 99 15, 500 003 319 rezerwacje@ranchopodbocianem.pl
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij