Zadzwoń

Rezerwacja

Lokalizuj

Aktualności

Szybka trasa z Warszawy do nas - obwodnica S8 otwarta 2015-09-01

Fragment trasy S8 został otwarty i w związku z tym czas dojazdu do naszego obiektu z centrum  Warszawy jest znacznie krótszy! Nowa obwodnica Raszyna spowodowała, że dojazd do naszego obiektu może odbywać się bez stania w korkach a to wpływa na oszczędność czasu. 

Nowo otwarty fragment trasy S8 ma przyspieszyć wyjazd z Warszawy na południe. Dzięki obwodnicy kierowcy jadący w stronę Wrocławia i Katowic wreszcie nie stoją w korkach. Znacznie zmniejszył się też ruch na alei Krakowskiej.

 

Zapraszamy!

Wróć do listy aktualności

Opinie Gości

miejsce bardzo czyste i zadbane. świeże jedzenie, miła i sympatyczna obsługa :)
Katarzyna Tobiasz , facebook.com
Ostatnio bylem U Was na imprezie integracyjnej z mojej fimy. Super miejsce. Ogromny teren. Sciana skalkowa,boisko do pilki,strzelnica,las do zabawy w paintbola. Swietne zarcie,cudowni wlasciciele. Swietne ...
Darek Urbański , facebook.com
Spędziłam 1 dzień na szkoleniu i imprezie, a drugi na konkursie. 
Monika Czaplicka , tripadvisor.com
Chciałam w imieniu całego klubu Suzuki Cruiser Poland podziękować za super przyjęcie naszej grupy. Pomijając przepiękną całą okolicę, na szczególny podziw zasługuje cały personel Rancho...
Siwkowska

Dane kontaktowe

Nadarzyńska 15, 05-555 Przypki + 48 22 736 99 15, 500 003 319 rezerwacje@ranchopodbocianem.pl
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij