Zadzwoń

Rezerwacja

Lokalizuj

O NAS

Rancho Pod Bocianem to wyjątkowy ośrodek rekreacyjno-konferencyjny organizujący niebanalne i pełne atrakcji wydarzenia. Lokalizacja w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, zaledwie 25km od Warszawy, zapewnia piękne otoczenie i odpoczynek od zgiełku miasta.

Naszą specjalnością są duże eventy firmowe, ale z równym powodzeniem podejmujemy się organizacji różnego rodzaju konferencji i rodzinnych uroczystości. Począwszy od stadniny, która zapoczątkowała historię Rancho, z sukcesem rozbudowaliśmy paletę dostępnych atrakcji i bazę noclegową.

Oferujemy kompleksową obsługę organizowanych eventów i imprez firmowych, począwszy od pomocy przy planowaniu, przez scenariusze zabaw i aktywności plenerowych, wszechstronną ofertę gastronomiczną, dodatkowe atrakcje na życzenie, na całościowej opiece nad pomyślnym przebiegem wydarzenia skończywszy.

Wykorzystaliśmy ogromną przestrzeń dookoła hotelu, na przygotowanie fantastycznych atrakcji, dla przebywających u nas gości. Zarówno ilość atrakcji, jak i gości usatysfakcjonowanych pobytem w naszym hotelu nieustannie wzrasta. To, co odróżnia nas od konkurencji, to zapewnienie odwiedzającym nas osobom wolnej przestrzeni, której tak bardzo brakuje nam w mieście, zapachu lasu i snujących się o poranku, po okolicznych polach mgielnych obłoków. Od wielu lat zajmujemy się organizacją imprez, zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych, świętując wraz z ich uczestnikami sukcesy na polach zawodowych i osobistych.

Historia powstania obiektu:

Powstanie Rancho pod Bocianem, zainspirowane było czystą miłością do koni oraz przyrody. To dzięki nim właściciele tego rozległego, zajmującego powierzchnie ponad 20 hektarów terenu postanowili założyć stadninę koni. W ramach współpracy z zaprzyjaźnionym klubem jeździeckim, trenowano tutaj konie czystej krwi arabskiej i angielskiej, przeznaczone do długodystansowych rajdów. Wraz z rozwojem hodowli koni, rozbudowywana była także cała stadnina, a wraz z nią dojrzewała myśl o stworzeniu gospodarstwa agroturystycznego. W niedługim czasie zostały wzniesione zręby imponującej posiadłości, robiącej na odwiedzających je osobach ogromne wrażenie, ze względu na rozmach i wielkość. W roku 2004 zapadła ostateczna decyzja o tym, że posiadłość przekształcona zostanie w obiekt o funkcjach hotelowo-konferencyjnych. Bocianie gniazdo znajdujące się na ogromnym, starym dębie, stojącym przy samym wjeździe do posiadłości, stało się inspiracją dla powstania nazwy naszego hotelu. Obecnie „Rancho Pod Bocianem” jest miejscem organizacji imprez firmowych, konferencji, wesel, pobytów indywidualnych oraz hotelem, który zaaranżowany został w niecodziennym klimacie, który pod względem stylistycznym nawiązuje do dawnych, staropolskich dworów. 

Opinie Gości

miejsce bardzo czyste i zadbane. świeże jedzenie, miła i sympatyczna obsługa :)
Katarzyna Tobiasz , facebook.com
Ostatnio bylem U Was na imprezie integracyjnej z mojej fimy. Super miejsce. Ogromny teren. Sciana skalkowa,boisko do pilki,strzelnica,las do zabawy w paintbola. Swietne zarcie,cudowni wlasciciele. Swietne ...
Darek Urbański , facebook.com
Spędziłam 1 dzień na szkoleniu i imprezie, a drugi na konkursie. 
Monika Czaplicka , tripadvisor.com
Chciałam w imieniu całego klubu Suzuki Cruiser Poland podziękować za super przyjęcie naszej grupy. Pomijając przepiękną całą okolicę, na szczególny podziw zasługuje cały personel Rancho...
Siwkowska

Dane kontaktowe

Nadarzyńska 15, 05-555 Przypki + 48 22 736 99 15, 500 003 319 rezerwacje@ranchopodbocianem.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij