Wyjątkowy obiekt w okolicy Warszawy

74 komfortowe pokoje - 180 miejsc noclegowych


Zadzwoń

Rezerwacja

Lokalizuj

OBIEKT

Rancho Pod Bocianem to również specjalnie zaaranżowany obiekt pod Warszawą składający się z dwóch budynków.

Nasze Rancho to rustykalnie zaaranżowany obiekt pod Warszawą, który znajduje się w miejscowości Przypki pod Tarczynem. To tutaj na Gości czekają nasz Dwór Główny i mniejszy Modrzewiowy Dworek – razem 74 pokoje i apartament. Nasz obiekt wyróżnia się oryginalną aranżacją wnętrz, która nawiązuje do przyrody i natury, która otacza obiekt. 

Rekomenduje nas portal skupiający biznes konferencyjny: (link)

Tego co my nie mogą zagwarantować Państwu warszawskie hotele. Okolice Warszawy to malownicze widoki, cisza i spokój – Rancho Pod Bocianem to doskonały kierunek wypoczynku – zaledwie 30 minut od Warszawy!

Przygotowaliśmy 56 pokoi 2-osobowych, 9 pokojów 3-osobowych, 3 pokoje 1-osobowe i 4 pokoje 4-osobowe, które rozmieszczone są na parterze i na pierwszym piętrze. Wszystkie z nich są komfortowo i przytulnie urządzone. W każdym z pokojów znajduje się łazienka z prysznicem, stół z krzesłami, telewizor, lampki nocne i woda mineralna. Dodatkowo jeden z apartamentów w Rancho Pod Bocianem wyposażony jest w wannę z hydromasażem. Na terenie całego hotelu korzystać można z bezprzewodowego Internetu.

Struktura pokoi

typ pokoju ilość pokoi ilość miejsc
Pokój 1-osobowy /single 3 3
Pokój 2-osobowy  56 112
Pokój 3-osobowy 9 27
Pokój 4-osobowy 4 16
Apartament  1 1
Domek 1 4

Doba  w Rancho Pod Bocianem trwa od godziny 15:00 do godziny 10:00 dnia następnego. Także istnieje możliwość zakwaterowania lub wymeldowania w innych porach – więcej informacji otrzymają Państwo od pracowników recepcji.

Opinie Gości

miejsce bardzo czyste i zadbane. świeże jedzenie, miła i sympatyczna obsługa :)
Katarzyna Tobiasz , facebook.com
Ostatnio bylem U Was na imprezie integracyjnej z mojej fimy. Super miejsce. Ogromny teren. Sciana skalkowa,boisko do pilki,strzelnica,las do zabawy w paintbola. Swietne zarcie,cudowni wlasciciele. Swietne ...
Darek Urbański , facebook.com
Spędziłam 1 dzień na szkoleniu i imprezie, a drugi na konkursie. 
Monika Czaplicka , tripadvisor.com
Chciałam w imieniu całego klubu Suzuki Cruiser Poland podziękować za super przyjęcie naszej grupy. Pomijając przepiękną całą okolicę, na szczególny podziw zasługuje cały personel Rancho...
Siwkowska

Dane kontaktowe

Nadarzyńska 15, 05-555 Przypki + 48 22 736 99 15, 500 003 319 rezerwacje@ranchopodbocianem.pl
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij