Zadzwoń

Rezerwacja

Lokalizuj

RESTAURACJA

W kominkowej sali Dworu Głównego mieści się nastrojowa restauracja Stara Izba, która rozpieszcza podniebienia naszych Gości.

Specjalnością kuchni są wyśmienite, autorskie dania na bazie mięs, ryb i warzyw grillowanych. Menu składa się w dużej mierze z przysmaków kuchni polskiej, inspirowanych stołem staropolskiego szlachcica. Niektóre wyroby mięsne pochodzą wprost z naszej wędzarni. Nasi kucharze czerpią również z kuchni europejskiej i wprowadzają niepowtarzalne potrawy natchnieni bogactwem naturalnych produktów sezonowych.

W ciepłe wiosenne dni Restauracja zaprasza do letniego ogrodu, gdzie można biesiadować podziwiając uroki sielskiego krajobrazu wsi polskiej. Stara Izba mieści się w lewym skrzydle Głównego Dworu. Sala, zwana niegdyś kominkową z racji kamiennego kominka z zapieckiem, który zajmuje prawie całą ścianę, posiada niezwykły klimat i atmosferę.

Drewniane elementy oryginalnej starej architektury sprawiają, że styl tego miejsca kojarzy się z izbą w staropolskiej karczmie – stąd zresztą wzięła się nazwa restauracji. Stara Izba, to wnętrze kameralne, ciepłe i przytulne. Zimą na kominku płonie ogień – wiosną w wazonach stoją żółte tulipany.

Prosimy o telefoniczną rezerwację stolików. Tel: (22) 736-99-15

Serdecznie zapraszamy!

Opinie Gości

miejsce bardzo czyste i zadbane. świeże jedzenie, miła i sympatyczna obsługa :)
Katarzyna Tobiasz , facebook.com
Ostatnio bylem U Was na imprezie integracyjnej z mojej fimy. Super miejsce. Ogromny teren. Sciana skalkowa,boisko do pilki,strzelnica,las do zabawy w paintbola. Swietne zarcie,cudowni wlasciciele. Swietne ...
Darek Urbański , facebook.com
Spędziłam 1 dzień na szkoleniu i imprezie, a drugi na konkursie. 
Monika Czaplicka , tripadvisor.com
Chciałam w imieniu całego klubu Suzuki Cruiser Poland podziękować za super przyjęcie naszej grupy. Pomijając przepiękną całą okolicę, na szczególny podziw zasługuje cały personel Rancho...
Siwkowska

Dane kontaktowe

Nadarzyńska 15, 05-555 Przypki + 48 22 736 99 15, 500 003 319 rezerwacje@ranchopodbocianem.pl
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij