Zadzwoń

Rezerwacja

Lokalizuj

Byli u Nas:

BGZ BNP
IBM
Ing
dhl
Ikea
Scania
polnord
Kingspan
Galxo
CD Project
budrem
HDI
Grupa Żywiec
Schenker
Bosch
Castorama
WBK
Ferrero
Blachy Pruszyński
Beck
Compensa
3M
zamów oddzwonienie

szybki kontakt

Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą w najbliższym terminie.

TEAM BUILDING

Profesjonalne zajęcia Team Building to najlepsza droga do uformowania zgranego i wszechstronnego zespołu, a także zwiększenia wydajności w miejscu pracy.

Na Rancho Pod Bocianem wielokrotnie i z sukcesami organizujemy Team Building dla dużych i małych firm z Warszawy i całej Polski. Urozmaicone zabawy terenowe nastawione są na osiągnięcie postawionych celów dzięki współpracy wszystkich członków drużyny. Wzmacnia to więzi międzyludzkie, wymaga koordynacji uczestników, umożliwia zdiagnozowanie problemów w zespole i prowokuje dyskusje.

Oferujemy organizację takich imprez pod Warszawą, na rozległym i wypełnionym atrakcjami terenie Rancha Pod Bocianem. Proponujemy interesujące scenariusze zajęć Team Building oraz opiekę profesjonalnego konsultanta, jak również wyborny catering.

Opinie Gości

miejsce bardzo czyste i zadbane. świeże jedzenie, miła i sympatyczna obsługa :)
Katarzyna Tobiasz , facebook.com
Ostatnio bylem U Was na imprezie integracyjnej z mojej fimy. Super miejsce. Ogromny teren. Sciana skalkowa,boisko do pilki,strzelnica,las do zabawy w paintbola. Swietne zarcie,cudowni wlasciciele. Swietne ...
Darek Urbański , facebook.com
Spędziłam 1 dzień na szkoleniu i imprezie, a drugi na konkursie. 
Monika Czaplicka , tripadvisor.com
Chciałam w imieniu całego klubu Suzuki Cruiser Poland podziękować za super przyjęcie naszej grupy. Pomijając przepiękną całą okolicę, na szczególny podziw zasługuje cały personel Rancho...
Siwkowska

Dane kontaktowe

Nadarzyńska 15, 05-555 Przypki + 48 22 736 99 15, 500 003 319 recepcja@ranchopodbocianem.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij