/   

+48 22 736 99 15

    /   

+48 500 003 319

    /   

Napisz do nas

Blog

27
Mar
2023
28
Mar
2023

Rezerwacja

Gwarancja najniższej ceny

Jak zwiększyć wydajność pracowników?

Zwiększanie wydajności pracowników jest jednym z najważniejszych celów w przedsiębiorstwie. Wydajność pracowników jest bezpośrednio związana z rentownością biznesu i wpływa na sposób, w jaki firma wykonuje swoje zadania. Pracownicy z wyższą wydajnością wykonują lepszą pracę i są bardziej zmotywowani do dalszego rozwoju. Jak zatem poprawić wydajność pracowników?

Czytaj dalej

Dlaczego warto przeprowadzać szkolenia dla pracowników?

Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników może mieć wiele pozytywnych konsekwencji zarówno dla samej firmy, jak i jej pracowników. Dobrze przemyślane i przeprowadzone szkolenia nauczą pracowników nowych umiejętności oraz ugruntują już posiadaną przez nich wiedzę. W niektórych branżach regularne szkolenia są konieczne do wykonywania pracy w sposób wydajny i bezpieczny.

Czytaj dalej
////

Jakie atrakcje warto przygotować dla pracowników podczas firmowej wigilii?

Wigilię firmową najczęściej organizuje się w ostatnim tygodniu poprzedzającym święta Bożego Narodzenia. Podczas uroczystej kolacji pracownicy wspólnie spożywają posiłek i dzielą się opłatkiem, życząc sobie pomyślności na nadchodzący rok. Pracodawca może również zaplanować drobne podarunki dla podwładnych w postaci bonów do wybranych sklepów lub koszy z kawą i słodyczami. A jakie atrakcje warto przygotować dla pracowników, aby wigilia firmowa była wyjątkowo udana?

Czytaj dalej

O czym pamiętać planując wigilię firmową?

Wigilia firmowa to doskonała okazja, by spędzić z pracownikami więcej czasu i poprawić atmosferę w zespole. W wielu firmach okres przedświąteczny bywa bardzo stresujący, dlatego to ważne, by zorganizować spotkanie, podczas którego pracownicy będą mogli, choć na chwilę zapomnieć o naglących ich terminach. Jeśli wigilia pracownicza nie ma być tylko formalnością lub przykrym obowiązkiem, to warto zadbać o dobry catering i ciekawe rozrywki. A o czym jeszcze trzeba pamiętać, planując takie wydarzenie?

Czytaj dalej

Imprezy integracyjne w zimę?

Jeśli planujesz zorganizować imprezę integracyjną w zimie, to na pewno zastanawiasz się, gdzie warto pojechać z pracownikami, by dobrze się bawili. Nasze Rancho Pod Bocianem jest położone niedaleko Warszawy w malowniczej i spokojnej okolicy. Na terenie obiektu znajdziesz wiele ciekawych atrakcji, dzięki którym z łatwością przygotujesz niezapomniane spotkanie zarówno dla szeregowych pracowników, jak i dla kadry managerskiej. A co można robić w Rancho Pod Bocianem w zimie?

Czytaj dalej

Kiedy zacząć planować wigilię firmową?

Dobrze zorganizowana wigilia firmowa to idealna okazja, by pracownicy mogli spędzić razem czas w przyjemnej atmosferze. Jednak w okresie świątecznym trudno jest zarezerwować wolny termin w lokalu. Jeśli chcesz przygotować spotkanie z okazji Bożego Narodzenia w Rancho Pod Bocianem, to musisz zadzwonić do nas z odpowiednim wyprzedzeniem. A kiedy zacząć planować wigilię firmową?

Czytaj dalej

Jak powinna wyglądać udana impreza integracyjna?

Jeśli Twoi pracownicy uczestniczyli już w wielu imprezach integracyjnych, to zapewne zastanawiasz się, jak zorganizować kolejne wydarzenie, aby było dla nich interesujące. W takim wypadku spotkanie nie może polegać tylko na jedzeniu i rozmowach, ale powinno być wzbogacone o ciekawe atrakcje, które skutecznie zaktywizują wszystkie osoby. A jak zorganizować udaną imprezę integracyjną?

Czytaj dalej

Piknik firmowy, a impreza firmowa - czym się różnią?

Zorganizowanie ciekawego eventu firmowego to doskonały sposób na zintegrowanie pracowników i ich rodzin. Piknik firmowy lub imprezę pracowniczą możesz także wykorzystać do celów marketingowych, poprzez stworzenie ciekawej fotorelacji z tego wydarzenia lub zaproszenie sponsorów i kontrahentów. W Rancho Pod Bocianem posiadamy doskonałe zaplecze gastronomiczne i logistyczne, dzięki któremu możemy przygotować dla Ciebie niezapomniane wydarzenie. Dzisiaj podpowiemy Ci, kiedy warto zaplanować piknik firmowy, a kiedy lepszym wyborem będzie impreza pracownicza.

Czytaj dalej

Trzy pomysły na wieczór panieński

Wieczór panieński jest ostatnim, symbolicznym spotkaniem Panny Młodej z najbliższymi przyjaciółkami jako panny. Często jest to również ostatnia impreza w „babskim gronie” tuż przed jej wielkim dniem. Choć wieczory panieńskie czy kawalerskie najczęściej kojarzą nam się z wieczornym wyjściem na miasto i imprezowaniem, coraz więcej druhen i świadkowych decyduje się na organizację innych atrakcji dla Panny Młodej. Wieczór panieński powinien być przede wszystkim dobrą zabawą i miłym wspomnieniem dla wszystkich gości.

Czytaj dalej

Impreza integracyjna w Rancho Pod Bocianem - dlaczego warto?

Organizacja imprezy integracyjnej wiąże się z koniecznością poświęcenia czasu na wykonanie licznych telefonów, by znaleźć optymalny lokal, catering i noclegi. Dlatego warto skorzystać z oferty miejsca, które posiada wszystkie wspomniane udogodnienia i umożliwia swoim klientom zaplanowanie licznych atrakcji. A jak zorganizować udaną imprezę integracyjną w Rancho Pod Bocianem?

Czytaj dalej

Trzy pomysły na imprezę firmową

Pracownicy powinni współpracować ze sobą i wspólnie dbać o wyniki przedsiębiorstwa, w którym są zatrudnieni. Firmy zwykle składają się z co najmniej kilku działów, które na co dzień zajmują się innymi dziedzinami, przez co ich pracownicy mogą różnie podchodzić do tych samych problemów. Dlatego dobrym sposobem na zintegrowanie zespołu i stworzenie w nim przyjaznej atmosfery jest organizacja imprezy firmowej. Poniżej przedstawiamy 3 niezawodne pomysły na niezapomnianą imprezę integracyjną w Warszawie.

Czytaj dalej

Jak urozmaicić imprezę integracyjną?

Imprezy integracyjne zwykle są organizowane w zamkniętych lokalach i obejmują drobny poczęstunek wraz z zabawą taneczną. Podczas takiego spotkania pracownicy często tworzą hermetyczne grupy i nie integrują się z kolegami i koleżankami z innych działów. Dlatego warto urozmaicić imprezę firmową o dodatkowe atrakcje, które zmobilizują zespół do wzajemnych interakcji i sprawią, że między pracownikami nawiąże się nić porozumienia i nowe przyjaźnie. A jak zorganizować udaną imprezę integracyjną?

Czytaj dalej

Dlaczego warto u nas zorganizować imprezę firmową?

W ostatnich czasach coraz więcej firm decyduje się na organizację firmowych imprez integracyjnych, czy to w różnych lokalach, czy w plenerze. Taka impreza może przynieść dla firmy dużo korzyści, począwszy od zapoznania z kadrą pracowniczą nowych osób, po poprawę współpracy między pracownikami

Czytaj dalej

Zalety firmowych imprez integracyjnych

Codzienna praca, nawet w pasjonującej dziedzinie, w końcu może zacząć stresować i znacząco wpływać na komfort psychiczny pracownika. Dobrym pomysłem na rozładowanie stresu u swoich pracowników może być organizacja firmowej imprezy integracyjnej. Wspólnie spędzony czas może nie tylko rozluźnić napięcie, ale także zacieśnić więzy między pracownikami, poprawić komunikację, a także pomoże uwolnić się od trosk dnia codziennego i pozwoli wrócić do pracy z większą motywacją.

Czytaj dalej

Wieczór kawalerski w klimatycznym domku

Mając świadomość, że w życiu dwójki zakochanych ludzi zbliża się wielki dzień, przyszli małżonkowie często decydują się na spędzenie specjalnie dedykowanych wieczorów z najbliższymi. Dla mężczyzn wydarzenie to kryje się pod nazwą wieczoru kawalerskiego. Mówiąc o nim, mamy na myśli wyjątkowe przyjęcie dla kawalera, którego głównym założeniem jest doświadczenie ostatnich przyjemności niedozwolonych po ślubie. Impreza ta jest skierowana tylko i wyłącznie do osób płci męskiej. Jak więc zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski?

Czytaj dalej

Jak wybrać salę konferencyjną? Praktyczny poradnik

Jeśli chcemy zorganizować konferencję z prawdziwego zdarzenia, najpierw musimy wybrać odpowiednią salę konferencyjną. Choć jej wybór nie należy do skomplikowanych, to jest kilka kwestii, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Przedstawimy je w poniższym artykule.

Czytaj dalej

Jak dopasować atrakcje na imprezie firmowej do temperamentu pracowników?

Współcześnie coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na cykliczne organizowanie imprez firmowych dla swoich pracowników. Podczas takich wydarzeń planuje się liczne atrakcje, których celem jest nie tylko rozrywka, ale także stworzenie przyjaznej atmosfery oraz nawiązanie konstruktywnych relacji między pracownikami. Dlatego warto wiedzieć, jak można dopasować atrakcje na imprezie firmowej do charakteru pracowników.

Czytaj dalej

O czym pamiętać przy organizacji imprezy firmowej w plenerze

Dobrze przyjętym zwyczajem jest organizowanie cyklicznych spotkań pracowniczych, w czasie których zatrudnieni na niższym i wyższym szczeblu mogą poznać się z bardziej prywatnej strony. Imprezy firmowe w plenerze są świetną opcją, ponieważ dają poczucie komfortu i wyjścia poza sztywne ramy.

Czytaj dalej

Jak zorganizować udaną imprezę firmową w plenerze

Praca w dużej korporacji nierozerwalnie wiąże się ze stresem i presją czasu, dlatego to ważne, aby zadbać o komfort psychofizyczny pracowników. W tym celu można zorganizować imprezę firmową w plenerze, podczas której pracownicy będą mieli okazję, by się ze sobą zintegrować oraz choć na chwilę uwolnić się od trosk dnia codziennego. A jak przygotować niezapomnianą imprezę firmową na świeżym powietrzu?

Czytaj dalej

Lato to czas imprez firmowych

Lato już na dobre zawitało do naszego kraju, a wraz z nim to, co wiele osób docenia najbardziej – imprezy w plenerze! Jednak jak najlepiej podejść do organizacji

Czytaj dalej

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

powrót
Idealna Lokalizacja ZALEDWIE 23 KM OD STOLICY
Kontakt
Marzec 2023
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Kwiecień 2023
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Maj 2023
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Czerwiec 2023
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Lipiec 2023
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Sierpień 2023
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Wrzesień 2023
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Październik 2023
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Listopad 2023
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Wyczyść
Wybierz datę przyjazdu